מגנטים לחתונה

לקבלת הצעת מחיר
התקשרו אלינו או השאירו פרטים:

מגנטים לחתונה

צילום מגנטים לחתונה

מחפשים שירות של צילום מגנטים לחתונה? הולכים לאיבוד בין כל נותני השירות? מבולבלים מעודף המידע שנמצא בכל מקום? קיבלתם הצעות מחיר עם פערי מחירים גבוהים בינהים? הנה כל מה שאתם באמת צריכים לדעת על צילום מגנטים לחתונה, כל הדגשים החשובים באמת.

מגנטים לחתונה – מה חשוב לדעת

הצילום והתמונות

הדבר הראשון שצריך להנחות אתכם הוא לא רק כמה מגנטים תקבלו, הוא האיכות של כל תמונה שמצולמת, מגנטים לחתונה היא לא עוד אטרקציה, שמדובר על חתונה חשוב גם הצילום, היום צלם מגנטים תופס תפקיד לא רק של אטרקציה, אלא התפקיד שלו הוא גם לדאוג שלזוג המתחתן יהיו כמה שיותר תמונות מיוחדות ומרשימות מהחתונה, צלם מגנטים מקבל משמעות וחשיבות רבה, הוא עוד זווית צילום באירוע, הוא עוד מצלמה שמתעדת רגעים מיוחדים ומרגשים בחתונה, לכן הדבר הראשון הוא בדיקת תיק העבודות של אותו צלם, לראות אם מדובר על אחד שמגיע ורק מחזיק מצלמה ולוחץ על כפתור, או שמא מדובר על צלם מגנטים לחתונה שלוקח ברצינות את תפקידו ודואג לייצר תמונות מיוחדות ומרגשות מהאירוע שלכם.

המלצות

חשוב ביותר לבקש לראות לפחות עשר המלצות מלקוחות קודמים לא ראיתם המלצות לא לסגור עם צלם במגנטים.

צלם מגנטים טוב לקוח נוהג לפרגן במחמאה בהודעת ווטסאפ או פייסבוק. אצלנו בדוקטור מגנט אנחנו שולחים אוטומטית לכל לקוח לפחות 30 המלצות חמות על שירות המגנטים שלנו…

איכות המגנטים

אל תשכחו כי איכות המגנט היא הדבר שמייצג אתכם, לא פעם אנו עדים לכך שזוגות רבים בוחרים למצוא נותני שירות זולים מאוד, הכל במטרה לחסוך בעלויות החתונה בזמן שעל צלם הארוע התקליטן וספקים אחרים מושקעים אלפי שקלים, רבים נוטים לראות במגנטים כפרט שולי, כזה שצריך רק למצוא את המחיר הזול ביותר ולא לבדוק שום דבר מעבר, לאחר מכן הם מוצאים עצמם מצטערים שככה האורחים שלהם רואים אותם, רואים אותם ככאלו שהחליטו לא להשקיע בהם, אל תתפשרו על איכות המגנטים שאתם בוחרים לאירוע שלכם, זה בדיוק היחס שאתם נותנים לאורחים שלכם. תחשבו מה מרגיש אורח שקיבל תמונה מיוחדת עם חבר בחתונה שלכם, כמה ימים לאחר האירוע כל התמונה דוהה, אין זכר או קשר בין מה שצולם לבין מה שיש על התמונה, הצבעים הפכו להיות שונים והדף חזר להיות לבן כאילו ניתן להדפיס עליו שוב.

חברת מגנטים לחתונה

מכאן כי בשום מצב אין אפשרות להקל ראש בבחירת חברה המספקת מגנטים לחתונה במחיר הוגן ובאיכות גבוה. אנו כל כך בטוחים באיכות המגנטים שלנו שאצלנו תקבלו ללא כל היסוס צילום מגנטים לחתונה עם אחריות, המגנט דהה או התקלף ? נדפיס לכם שוב! רק חברה שבטוחה ויודעת שעובדת עם חומרי גלם איכותיים יכולה להעניק לכם אחריות על המוצר.

מתי באים ומתי הולכים

אם בעבר צילום מגנטים היה נמכר לפי כמות המגנטים המופקת באירוע, היום אנו עדים לטרנד חדש הנקרא הפקת מגנטים ללא הגבלה בחתונה, אבל כאן צריכים לוודא מה בדיוק מסתתר מאחורי צמד המילים "ללא הגבלה", האם יש הגבלת שעות באירוע? תתפלאו, זה בדיוק מה שקורה. בחבילות שבהן סוגרים על צילום מגנטים לאירועים ללא הגבלת כמות, מה שאתם מקבלים הוא לא רק הפקת מגנטים אלא הזמן שבו שוהה צלם המגנטים בחתונה הוא קצוב, דבר שלא מאפשר לו בכל מקרה להוציא כמות גדולה של מגנטים. לכן יש לוודא מתי מגיע הצלם וכמה זמן הוא נמצא איתכם באירוע, אל תתפשרו על צילום במהלך כל האירוע, אתם בטח לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שבו צלם המגנטים פתאום נעלם ויש אורחים שרואים אחרים עם מגנטים והם לא יכולים לקבל, שעות הצילום והשהות של צלם מגנטים בחתונה הם פרט קריטי וחשוב מאוד, אין להקל בו ראש. מומלץ לשלם אפילו מעט יותר ולקבל שירות מלא לכל אורך האירוע, ככה לא יהיה אורח שלא יקבל מזכרת מיוחדת ומרשימה.

השאירו פרטים שם, טלפון, תאריך האירוע
ונחזור אליכם בהקדם
להצעת מחיר התקשרו