מסך ירוק לאירועים

לקבלת הצעת מחיר
התקשרו אלינו או השאירו פרטים:

מסך ירוק לאירועים

מסך ירוק לאירועים אטרקציה חדשה ומקסימה שטריפה את האורחים green screenמסך ירוק לאירועים אטרקציה חדשה ומקסימה שטריפה את האורחים green screen.

טכנולוגיית מסך ירוק היא דרך מצוינת להוסיף אלמנט ייחודי ויצירתי לכל אירוע. אנו מציגים אטרקציה מטורפת – מסך ירוק לאירועים, כולל סטודיו נייד עם מעמד ובד ירוק מיוחד, צלם מקצועי, 1700 רקעים למסך ירוק ומגנט כפול בגודל 10X15 ס"מ. זה גם מציע כיצד האטרקציה הזו אידיאלית לאירועים מיוחדים כמו בת מצווה, חתונות, ימי הולדת ואירועים חברתיים. מסך ירוק לאירועים אטרקציה חדשה ומקסימה שטריפה את האורחים green screen מסך ירוק לאירועים אטרקציה חדשה ומקסימה שטריפה את האורחים green screen.

מסך ירוק לאירועים אטרקציה חדשה ומקסימה שטריפה את האורחים green screen

אולפן סטודיו נייד מסך ירוק לאירועים green screen מסך ירוק לאירועים אטרקציה חדשה ומקסימה שטריפה את האורחים green screen. רקעים מכל הגוונים בקרוב נעלה 1700 רקעים מסודרים באלבומים לפי נושאים. האטרקציה החדשה בלעדית בארץ בדוקטור מגנט

תכונות של מסך ירוק לאירועים – סטודיו נייד עם מעמד ובד ירוק מיוחד

מסך ירוק לאירועים הוא דרך מצוינת להוסיף אלמנט יצירתי וייחודי לכל אירוע מיוחד. כדי להבטיח חווית מסך ירוק מוצלחת, חשוב להחזיק בציוד המתאים. מסך ירוק לאירועים כולל בדרך כלל סטודיו נייד עם מעמד ובד ירוק מיוחד. זה מאפשר את הרקע המושלם לכל אירוע.

בנוסף, דרוש גם צלם מקצועי כדי לצלם את התמונות הטובות ביותר של האירוע המיוחד. המסך הירוק מגיע גם עם 1700 רקעים למסך הירוק, כך שניתן להתאים את התמונות. כדי להוסיף לבידור נוסף, ניתן להשתמש במגנט כפול בגודל 10X15 ס"מ, המאפשר לאורחים לצלם הביתה תמונות מהיום המיוחד שלהם.

מתאים לכל סוגי האירועים

אטרקציית גרין מסך מתאימה מאוד לאירועים מיוחדים כמו בת מצווה, חתונות, ימי הולדת, ושאר אירועי חברה. הסטודיו הנייד והבד הירוק מספקים רקע ייחודי המאפשר לצלם לצלם תמונות מדהימות ויצירתיות. יתר על כן, עם 1700 רקעים, ניתן להתאים את התמונות לנושא האירוע. לבסוף, המגנט בגודל כפול 10 על 15 ס"מ מוסיף נופך מיוחד, ומאפשר לאורחים לצלם תמונות הביתה כדי לזכור את היום המיוחד שלהם. בסך הכל, טכנולוגיית המסך הירוק היא דרך מצוינת להוסיף אלמנט ייחודי ויצירתי לכל אירוע מיוחד. עם הציוד המתאים, צלם מקצועי ו-1700 רקעים, המסך הירוק הוא התוספת המושלמת לכל אירוע.

בנוסף, המגנט בגודל כפול 10X15 ס"מ מוסיף נופך מיוחד, ומאפשר לאורחים לצלם תמונות הביתה כדי לזכור את היום המיוחד שלהם. בין אם מדובר בבת מצווה, חתונה, יום הולדת, או כל אירוע חברתי אחר, אטרקציית המסך הירוק בטוח תהיה להיט.

צלם מקצועי

טכנולוגיית מסך ירוק היא דרך מצוינת להוסיף אלמנט ייחודי ויצירתי לכל אירוע מיוחד. באמצעות סטודיו נייד עם בד ירוק מיוחד, ניתן להשיג את הרקע המושלם. בנוסף, ניתן להקים את הסטודיו במהירות ובקלות, מה שהופך אותו למתאים לאירועים הנערכים בכל מקום. עם צלם מקצועי שמצלם את התמונות המושלמות, הבד הירוק מספק רקע ייחודי ויצירתי הלוכד תמונות מדהימות. 1700 הרקעים הזמינים למסך הירוק מוסיפים גם הם לאפשרויות היצירתיות. משחור לבן קלאסי ועד צבעים מרהיבים, הרקעים פותחים עולם של אפשרויות לתמונות.

יתר על כן, המגנט בגודל כפול 10 על 15 ס"מ מאפשר לאורחים לצלם הביתה תמונות של האירוע המיוחד, מה שהופך אותו למזכרת נהדרת. לסיכום, טכנולוגיית המסך הירוק היא דרך מצוינת להוסיף אלמנט ייחודי ויצירתי לכל אירוע מיוחד. עם הציוד המתאים וצלם מקצועי ניתן להשיג את הרקע המושלם. 1700 הרקעים הזמינים למסך הירוק פותחים גם הם עולם של אפשרויות יצירתיות. בנוסף, המגנט בגודל כפול 10 על 15 ס"מ מאפשר לאורחים לצלם הביתה תמונות מהיום המיוחד שלהם. בין אם מדובר בבת מצווה, חתונה, יום הולדת או כל אירוע חברתי אחר, המסך הירוק לאירועים בטוח יהיה להיט.

1700 רקעים למסך ירוק

קיום צלם מקצועי באירוע הוא המפתח לקבלת התמונות המושלמות עם המסך הירוק. הם יוכלו להתאים את התאורה והמיקום של המסך הירוק כדי לוודא שהתמונות יהיו הטובות ביותר. יתר על כן, הם יוכלו לעבוד עם האורחים כדי לוודא שהם נוחים ורגועים בזמן הצילום. עם הצלם הנכון, הם יכולים לתפוס רגעים שיחזיקו מעמד לכל החיים. טכנולוגיית המסך הירוק מושלמת לכל אירוע, לא משנה גודל או תקציב. עם הציוד הנכון והצלם הנכון, ניתן להשיג את התמונות המושלמות. 1700 הרקעים הזמינים למסך הירוק הופכים אותו גם לאופציה אטרקטיבית לאירועים. בנוסף, המגנט בגודל כפול בגודל 10 על 15 ס"מ מאפשר לאורחים לצלם הביתה תמונות מהיום המיוחד שלהם, מה שהופך אותו לחוויה טובה עוד יותר. טכנולוגיית מסך ירוק היא דרך מצוינת להוסיף אלמנט ייחודי ויצירתי לכל אירוע.

מגנט כפול 10X15 ס"מ

1700 הרקעים למסך ירוק יכולים לשמש למגוון אירועים, החל מבת מצווה וחתונות ועד ימי הולדת ואירועי חברה. ניתן להשתמש ברקעים אלו ליצירת אווירה ייחודית ואישית לאירוע. ניתן להתאים את הרקעים כך שיתאימו לנושא ולערכת הצבעים של האירוע, מה שהופך אותו למיוחד עוד יותר. יתר על כן, ניתן לשנות את הרקעים במהלך האירוע, מה שמאפשר לאורחים לחוות הגדרות שונות ככל שהלילה מתקדם. עם 1700 רקעים זמינים, האפשרויות הן אינסופיות. בסך הכל, טכנולוגיית המסך הירוק היא דרך אידיאלית להוסיף מגע מיוחד במיוחד לכל אירוע. עם צלם מקצועי, 1700 רקעים, ומגנט בגודל כפול 10X15 ס"מ, האורחים יזכו לזמן בלתי נשכח ויוכלו לצלם הביתה תמונות שיחזיקו כל החיים. בין אם מדובר בבת מצווה, חתונה, יום הולדת או אירוע חברתי, טכנולוגיית מסך ירוק היא הדרך המושלמת ללכוד זיכרונות מדהימים.

טכנולוגיית מסך ירוק היא דרך מצוינת להוסיף אלמנט ייחודי ויצירתי לכל אירוע. עם הסטודיו הנייד שלו, צלם מקצועי ומגוון רקעים, הוא מושלם לאירועים מיוחדים כמו בת מצווה, חתונות, ימי הולדת ואירועים חברתיים.


כיצד זה עובד:

אנו מביאים לאירוע שלכם סטודיו נייד עם סטנד ובד מיוחד בצבע ירוק.
צלם מגנטים נמצע בעמדת הצילום ומצלם את האורחים על גבי הבד הירוק.
בצמוד למסך הירוק אנו מביאים ארגז אביזרים מדליקים לשילוב בצילום כמו: גיטרה
כובעים מגניבים לבוש  מיוחד משקפים רובים ועוד הפתעות…
לאחר הצילום גרפיקאי מעבד את התמונה ומלביש את הרקע שבחרתם לאורחים.
וכמו בהפקת מגנטים אנו מדפיסים את התמונה על מגנט בגודל כפול 10 על 15 ס"מ
 לאחר שסגרנו אתכם תאריך לאירוע שלכם אתם מקבלים מאיתנו גישה לקטלוג ענק של 1700 רקעים למסך ירוק מסודרים לפי נושאים לדוגמא תוכניות טלוויזיה, אומנים, קולנוע, ספורט, חופים, שקיעות תחבורה, מקומות מפורסמים בעולם, גרפיטי, רקעי סטודיו, אומני ילדים מיקי רינת ויויו יובל המבולבל ועוד דמויות אהובות לילדים יש דמויות מהתנך ועד נושאים מרהיבים.
באירוע עצמו אתם בוחרים מכל האלבומים עד 5 רקעים ואו אלמנטים. לדוגמא אתם יכולים לבחור שהאורחים יצתלמו על רקע של מגרש כדורגל וליד כל אורח יהיה השחקן מסי או רונלדו… או על רקע של אולפן ערוץ 2 יחד עם מגיש החדשות או בפריז יחד עם זמרת אהובה וכל דמיון העולה על רוחכם.

האטרקציה מסך הירוק מתאימה מאוד לבת מצוות, לחתונות, לימי הולדת, לאירועי חברה ולעל אירוע שאתם רוצים להפתיע ולפנק במזכרת שונה ומיוחדת.
לרגל השקת האטרקציה המדהימה מסך ירוק אנו יוצאים בחבילת מבצעים עם שילוב מגנטים
לפרטים והזמנה התקשרו אלינו.

אבי כהן -  צלם מגנטים לאירועים
אבי כהן - צלם מגנטים לאירועים

דוקטור מגנט - חברת מקצועית ומהימנה, שמתמחה בצילום מגנטים לאירועים ומציעה ללקוחותיה שירות ברמה הגבוהה ביותר. צילום מגנטים לכל סוגי האירועים וכמובן אטרקציות מיוחדות. החברה משתמשת בציוד צילום מקצועי ומתקדם ומצוידת בצוות מנוסה ומיומן שמתאים את הצילום לסוג האירוע ולצרכי הלקוחות.
חברת דוקטור מגנט - 072-3728419
צלם מגנטים במרכז | צלם מגנטים בצפון | צלם מגנטים בדרום

תוכן העניינים
השאירו פרטים שם, טלפון, תאריך האירוע
ונחזור אליכם בהקדם
להצעת מחיר התקשרו