אטרקציות לאירועי חברה

לקבלת הצעת מחיר
התקשרו אלינו או השאירו פרטים:

אטרקציות לאירועי חברה

כל אירוע חברה שחוגגים היום הפך להיות בעל חשיבות רבה, המטרה העיקרית של אירוע חברה היא לומר תודה לכל העובדים, בזכות אותם עובדים החברה בכלל מצליחה להצדיק את הקיום שלה, לומר תודה תמורת עבודה קשה ומתן מענה לכל בעיה מעבר לנדרש, אלו הדברים שבזכותם חברות יכולות להרשות לעצמן לקיים כאלו אירועים. אבל מעבר לכל הדברים החשובים האלו, שחברה רוצה לומר תודה לעובדים שלה, אירועי חברה גם יוצרים גיבוש. הגיבוש ועבודת והצוות של כל העובדים יחד הם אלו שיכולים ליצור הרמוניה ודינמיקה שבזכותה אפשר להמשיך להתקדם. בכדי לשמור על המורל של העובדים, על עבודת הצוות ועל הנכונות של העובדים להמשיך ולעבוד באותו מקום, הוספה של אטרקציות לאירועי חברה ואטרקציות ליום גיבוש מקבלת חשיבות רבה. אנו מציעים לכם את כל האטרקציות שיש לאירוע חברה מושלם, שיצור אווירה נעימה, ודינמיקה כזאת שתחבר בין העובדים ותיצור גיבוש.

עמדות מולטימדיה

עמדות מולטימדיה הפכו להיות סוג של אטרקצית חובה בכל אירוע שבו רוצים לעשות משהו מיוחד, מדובר על עמדות הכוללות בתוכן את קונסלות המשחק המתקדמות ביותר, משחקים מהשורה הראשונה וכל המוכרים ביותר, NBA2K , FIFA  והרשימה עוד ארוכה, עמדות משחקי XBOX עם כל המשחקים הטובים ביותר, שלטים אלחוטיים וכל הקונסלות המתקדמות האלו מחוברות למסכי LCD ענקיים שפשוט מושכים אליהם כל אחד שנמצא במקום וישמח לשחק. בנוסף ליד כל עמדה אנו שמים פופים לישיבה נוחה. לא פעם אנו עדים לכך שאחרים בוחרים להזמין עמדות מולטימדיה ולא דואגים למקומות ישיבה, אנו מעניקים לכם את האפשרות לקבל פופים נוחים ומעוצבים לישיבה, כאלו שיהפכו את עמדות משחק מולטימדיה להיות חוויה של ממש וילצור פינת אטרקציות לאירועים מיוחדת כחלק מהאולם.

עמדת צילום ממותגת

הלוגו של החברה הוא זה שיוצר גאווה, אנו נעצב לכם מגנטים מיוחדים עם מסגרת שכוללת בתוכה את הלוגו של החברה, שהעובדין ירגישו שייכים לארגון גדול שדואג להם וישמחו לקחת חלק בכל פעילות שמתקיימת באירוע. בעצם אנו מביאים עמדת צילום עצמית שהתמונת מגנט יוצאת במקום מידית. בעמדה יש גם קיר מיתוג עם לוגו מחברה וסלוגן או קיר מסך ירוק green screen.

עמדות הצילום שלנו כוללות לא רק מגנטים לאירועים בהם מסתובב צלם ומצלם את כל האורחים, אנו מעניקים לכם את האפשרות להציב סדנה להפקת מגנטים על ידי האורחים, הם אלו שיכינו את המגנטים לעצמם ולחברים שלהם, הם יוכלו לצלם בטלפו הנייד שלהם, להעביר את התמונות למספר שניתן להם ודרך אפליקציה פשוטה אנו פשוט מכינים להם את המגנטים בשיתוף פעולה מלא, אז במקום אותם כל האטרקציות שכבר כולם ראו, תנו לאורחים שלכם פעם אחת להיות מאחורי הקלעים ולראות איך קורה כל הקסם.

שולחנות משחק לאירועי חברה

אנו מציעים לכם את כל שולחנות המשחק הטובים והמתקדמים ביותר, עמדות משחק טאצ' מתקדמות ומשעשעות, עמדות של שולחנות משחק סנוקר, כדורגל, הוקי אויר וטניס שולחן. ואפילו יכולים לפתוח לכם עמדות משחק קזינו, נהפוך את אירוע החברה שלכם להיות מיוחד ולכלול בתוכו עמדות משחק של בלק ג'ק, עמדות משחק רולטה והכל עם דילירים שלנו שישמחו לכייף יחד עם כל עובדי החברה שלכם.

אטרקציות לאירועי חברה – החשיבות היא לא רק הנאה

נכון, כל המטרה של אטרקציות לאירועי חברה היא ליצור גיבוש וחיבור בין העובדים ומעל הכל לגרום לעובדים שלכם הנאה. המציאות היא כזאת שבכל מקום עבודה קיימים לא מעט קשיים, אם מדובר על עובדים שלא מרגישים מתגומלים על עבודתם, להפיק אירוע חברה הוא משהו חיובי שיכול לעזור ולרומם את העובדים, יש לא מעט מחקרים שנעשו על התפוקה של עובדים במקום שנותן להם תנאים מיוחדים ומשקיע בהם, בין אם מדובר על שכר הולם ובין אם על שילוב של ימי גיבוש וכיף לעובדים.

אבי כהן -  צלם מגנטים לאירועים
אבי כהן - צלם מגנטים לאירועים

דוקטור מגנט - חברת מקצועית ומהימנה, שמתמחה בצילום מגנטים לאירועים ומציעה ללקוחותיה שירות ברמה הגבוהה ביותר. צילום מגנטים לכל סוגי האירועים וכמובן אטרקציות מיוחדות. החברה משתמשת בציוד צילום מקצועי ומתקדם ומצוידת בצוות מנוסה ומיומן שמתאים את הצילום לסוג האירוע ולצרכי הלקוחות.
חברת דוקטור מגנט - 072-3728419
צלם מגנטים במרכז | צלם מגנטים בצפון | צלם מגנטים בדרום

תוכן העניינים
השאירו פרטים שם, טלפון, תאריך האירוע
ונחזור אליכם בהקדם
להצעת מחיר התקשרו