מגנטים לאירועים גדולים

לקבלת הצעת מחיר
התקשרו אלינו או השאירו פרטים:

מגנטים לאירועים גדולים

גלו את עולם צילום המגנטים לאירועים גדולים, כמו חתונות ומפגשים ארגוניים. למדו על חבילות המגנטים הייחודיות המוצעות על ידי חברת דוקטור מגנט וכיצד הן יכולות לשפר את היום המיוחד או האירוע העסקי שלכם.

כיצד פועלים צילום מגנטים באירועים גדולים?

צילום מגנטים הפך לדרך פופולרית ללכוד זיכרונות באירועים גדולים כמו חתונות ואירועי חברה. התהליך פשוט אך יעיל. האורחים מצלמים באזור ייעודי ואז התמונות הללו מודפסות על מגנטים במקום. זה מאפשר לאורחים לקחת הביתה מזכרת מותאמת אישית שהם יכולים להוקיר לנצח.

 • אזור צילום ייעודי:
  כדי להבטיח שתמונות המגנט יצאו כמצופה, מוקם מתחם צילום ייעודי במקום האירוע. אזור זה מעוטר בדרך כלל באביזרים ותפאורות כדי להפוך את התמונות למהנות ובלתי נשכחות יותר. צלם נוכח גם כדי לעזור לאורחים בכל שאלה שיש להם ולסייע בתהליך הצילום.
 • הדפסת מגנטים מיידית:
  לאחר צילום התמונות, הן נשלחות לתחנת הדפסה בה הן מודפסות על גבי מגנטים. תהליך ההדפסה הוא בדרך כלל מהיר ולוקח דקות ספורות בלבד. זה מאפשר לאורחים להחזיק את המגנטים האישיים שלהם ביד לפני שהאירוע יסתיים.
 • מזכרות בלתי נשכחות:
  תמונות המגנטים הן לא רק דרך מצוינת ללכוד זיכרונות, אלא הן גם משמשות מזכרת בלתי נשכחת לאורחים לקחת איתם הביתה. ניתן להציג אותם על מקררים או כל משטח מגנטי אחר, ולהזכיר לאורחים את הכיף שהיה להם באירוע.

"תמונה שווה אלף מילים": ההשפעה של מזכרות מגנט

כפי שאומר הפתגם המפורסם, "תמונה שווה אלף מילים", וזה נכון במיוחד כשמדובר במזכרות מגנטים. צילום מגנטים מאפשר לאורחים לקחת הביתה תזכורת פיזית לזיכרונות שעשו באירוע. מגנטים אלה משמשים יותר מסתם תמונה פשוטה; הם פריט מוחשי שהאורחים יכולים להחזיק בו ולהציג בבתיהם.

למזכרות מגנט יש השפעה משמעותית על האורחים שכן הם מספקים דרך לחיות מחדש את הכיף וההתרגשות של האירוע הרבה אחרי שהסתיים. הם משמשים תזכורת מתמדת לתקופות הטובות שהיו להם ולאנשים שאיתם חלקו את הרגעים האלה. זה משמעותי במיוחד עבור אירועי אבן דרך כמו חתונות, שבהם האורחים עשויים לרצות להחזיק בזיכרונות מהיום המיוחד לנצח.

בנוסף להיותו מזכרת נהדרת לאורחים, למזכרות מגנטים יכולות להיות גם השפעה חיובית על האירוע עצמו. הם יכולים לשמש כמתחיל שיחה בין האורחים, ולאפשר להם להתחבר ולהתחבר על פני החוויה המשותפת של האירוע. יתר על כן, הם יכולים לשמש סוג של שיווק לאירוע, שכן האורחים עשויים להציג את המגנטים בבתיהם, ובכך לקדם את האירוע בפני חבריהם ובני משפחתם.

התאמה אישית של חבילת המגנטים שלך לאירוע המושלם

כשמדובר באירועים גדולים, כל פרט חשוב, ומזכרות מגנטים אינן יוצאות דופן. כדי להפיק את המרב מהתוספת הייחודית הזו, חיוני להתאים אישית את חבילת המגנטים כך שתתאים לצרכים הספציפיים של האירוע. הנה כמה שיקולים מרכזיים להתאמה אישית של חבילת המגנטים שלך.

 • עיצוב:
  עיצוב המגנט הוא אולי הגורם החשוב ביותר ביצירת מזכרת בלתי נשכחת. התאמה אישית של העיצוב בהתאם לנושא האירוע יכולה להפוך את המגנט למשמעותי עוד יותר עבור האורחים. למשל, אם האירוע הוא חתונה, שילוב צבעי הזוג או לוגו החתונה בעיצוב יכול ליצור מראה מגובש ומותאם אישית.
 • כמות:
  מספר המגנטים הדרושים לאירוע ישתנה בהתאם לגודל רשימת האורחים ולתקציב הרצוי. התאמה אישית של הכמות מבטיחה שיש מספיק מגנטים לכל האורחים לקחת הביתה תוך שמירה על התקציב.
 • אריזה:
  אריזת המגנט היא גורם חשוב נוסף בהתאמה אישית. אספקת תיק קטן או קופסה עבור האורחים לקחת את המגנט שלהם הביתה יכול להוסיף נופך נוסף של אלגנטיות ולהפוך את המגנט למיוחד עוד יותר.
 • תכונות נוספות:
  התאמה אישית של חבילת המגנטים יכולה לכלול גם תכונות נוספות כגון הודעות מותאמות אישית או אפשרות לאורחים לצלם מספר תמונות עם רקע שונה. הנגיעות הנוספות הללו יכולות להפוך את המגנט לייחודי ובלתי נשכח אפילו יותר.

דוקטור מגנט: המומחה למגנטים לאירועים

בכל הנוגע ליצירת חבילת מגנטים מושלמת לאירוע גדול, חיוני לעבוד עם חברה המתמחה במגנטים לאירועים. דוקטור מגנט היא חברה כזו, והם מביאים שפע של ניסיון ומומחיות לכל פרויקט שהם מבצעים.

 • ניסיון:
  דוקטור מגנט עוסקת ביצירת מגנטים לאירועים כבר למעלה מ-15 שנה, ובתקופה זו הם עבדו על פרויקטים מכל הצורות והגדלים. מחתונות ואירועי חברה ועד לתערוכות וכנסים, לדוקטור מגנט יש את הניסיון לטפל בכל אירוע.
 • התאמה אישית:
  אחת מנקודות החוזק המרכזיות של דוקטור מגנט היא היכולת שלהם להתאים אישית כל היבט של חבילת המגנט. מהעיצוב ועד האריזה, הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מתכנני אירועים כדי ליצור מזכרת ייחודית ובלתי נשכחת המתאימה באופן מושלם לנושא האירוע.
 • איכות:
  כשמדובר במגנטים לאירועים, האיכות היא בעלת חשיבות עליונה. דוקטור מגנט משתמש רק בחומרים ובטכניקות הדפסה באיכות הגבוהה ביותר על מנת להבטיח שכל מגנט יהיה באיכות הגבוהה ביותר. תשומת לב זו לפרטים מבטיחה שהאורחים יהיו גאים להציג את המגנט שלהם הרבה אחרי שהאירוע הסתיים.

  בנוסף לניסיון, ההתאמה האישית והאיכות שלהם, דוקטור מגנט ידוע גם בשירות הלקוחות יוצא הדופן שלהם. הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מתכנני אירועים לאורך כל התהליך כדי להבטיח שכל פרט יהיה מושלם. מהייעוץ הראשוני ועד למסירה הסופית של חבילת המגנט, דוקטור מגנט מתחייבת להפוך את התהליך לחלק וללא מתח ככל האפשר.

לסיכום, חברת דוקטור מגנט מספקת פתרון חדשני ובלתי נשכח לצילום רגעים מיוחדים באירועים גדולים באמצעות צילום המגנטים שלהם. המזכרות הניתנות להתאמה אישית מושלמות לכל אירוע וישאירו רושם מתמשך על האורחים שלך.

אבי כהן - צלם מגנטים לאירועים
אבי כהן - צלם מגנטים לאירועים

דוקטור מגנט - חברת מקצועית ומהימנה, שמתמחה בצילום מגנטים לאירועים ומציעה ללקוחותיה שירות ברמה הגבוהה ביותר. צילום מגנטים לכל סוגי האירועים וכמובן אטרקציות מיוחדות. החברה משתמשת בציוד צילום מקצועי ומתקדם ומצוידת בצוות מנוסה ומיומן שמתאים את הצילום לסוג האירוע ולצרכי הלקוחות.
חברת דוקטור מגנט - 072-3728419
צלם מגנטים במרכז | צלם מגנטים בצפון | צלם מגנטים בדרום

תוכן העניינים
השאירו פרטים שם, טלפון, תאריך האירוע
ונחזור אליכם בהקדם
להצעת מחיר התקשרו