מסיבת אירוסים

אחרי הצעת הנישואים, רוב הזוגות קופצים ישר לתכנן את החתונה. אולם כדאי לפעמים לעצור שניה, ולהנות משלב האירוסים, שהוא גם שלב חשוב במערכת היחסים שלכם.
שלב האירוסים הוא השלב מרגע הצעת הנישואים ועד לקידושין תחת החופה. זהו שלב מאד מרגש שמעט מאד חושבים על לחגוג אותו.
אז לפני שאתם מתכננים את החתונה, ולפני שאתם חושבים על מסיבת הרווקות והרווקים שלכם, כדי לחגוג את האירוסים שלכם באופן הכי כיפיי שיכול להיות. מסיבת האירוסים יכולה להיות סוג של חזרה גנרלית לחתונה, רק עם פחות מוזמנים ופחות לחץ. זה הזמן המשולם בשבילכם להשוויץ בטבעת האירוסין ובתמונות והסרטונים של ההצעה עצמה. אתם יכולים אפילו להפוך את המסיבה הזו להכרזה עצמה על אירוסכם. תסכימו שזה הרבה יותר מרגש מאשר סתם לעלות פוסט בפייסבוק.
אתם יכולים לבחור אם מסיבת האירוסים שלכם תהיה משפחתית: המשפחות של שניכם באיזו מסעדה, או שזו תהיה מסיבה של חברים: חגיגה באיזה בר עם מלא אלכוהול או מועדון ריקודים מגניב. כל דבר שיעשה לכם את שיא הכיף שיש.
אז איך אפשר  לחגוג את מסיבת האירוסים בלי שזו תהיה הוצאה כלכלית גדולה מדי?
מגנטים – לא צריך להשקיע יותר מדי במסיבת האירוסים, אחרי הכל חשוב לחסוך לחתונה, אבל אתם כן צריכים שיהיה לכם מזכרות מהמסיבה הזו, ולא רק תמונות שצולמו בסלולרי. אז לשכור צלם במיוחד למסיבה זה באמת ענין של השקעה כספית גדולה מדי. לעומת זאת אם תבחרו בצילום מגנטים לאירוע, גם תצאו מורווחים כספית, וגם יהיה לכם עוד גיג לחתונה עצמה: קיר בכניסה לחתונה עם כל המגנטים השווים שצולמו בזמן מסיבת האירוסים.
טי-שירטים – נכון שהרעיון גנוב מעולם החתונות, אבל במסיבת אירוסים אפשר עוד יותר להשתולל עם הרעיון. במיוחד אם אתם חוגגים רק עם חברים,  ולא צריך להתפדח מהמבוגרים.
טבעות אירוסין מזוייפות – אתם יכולים לחלק לכולם בכאילו טבעות אירוסין. זה יכול להיות טבעות  צעצוע מפלסטיק, או אפילו טבעות שהכנתם מנייר עם השם שלכם והתאריך של הצעת הנישואין.
להיות קשורים אחד לשני – היות וההחלטה לבוא בברית הנישואין היא החלטה של מיסוד הקשר שלכם, אתם יכולים פשוט לקשור אתכם אחד לשניה כל הערב (אפילו באזיקים), ולא להפרד לדקה.
מה שלא יהיה – תנו לדמיון שלכם להתפרע בכל מה שקשור למסיבת האירוסים. זה הזמן שלכם!!!

זיכרו ששלב האירוסים זה שלב הפאן והכיף, שלא חייב להיות רק סביב הסידורים של החתונה, וכדאי מאד לחגוג אותו, כי לא צריך יותר מדי בשביל מסיבה טובה.

תוכן העניינים